Hack'n'Slash Center

Gry Hack'n'Slash - Opisy - Dema - Download

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-10-03 16:58:18

KcR

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 7
Punktów :   

Diablo [1996]

http://www.covershut.com/covers/Diablo-Front-Cover-11583.jpg

WYMAGANIA SPRZĘTOWE: Pentium 166MHz, 32MB RAM



OPIS:

Wkrocz to gotyckiego świata dark fantasy, w którym zło wypełza z podziemi czając się w cieniach na zbłąkane dusze. Wyrusz w głąb mrocznych podziemi aby dotrzeć do źródła złych mocy i zniszcz je.

Diablo to gra akcji cRPG osadzona w mrocznym świecie fantasy, gdzie zło wydostało się na powierzchnię, siejąc terror i zniszczenie. W królestwie Khandaras, rządzonym przez szalonego króla, którego syn zniknął w tajemniczych okolicznościach, zapanował chaos. Gracz wciela się w bohatera który próbując rozwiązać tajemnicę rozpoczyna wędrówkę do źródła zła. Przygodę rozpoczynamy w miasteczku Tristram, zamieszkałym przez ostatnich ocalałych z pogromu mieszkańców. Miejscowa katedra zbudowana na ruinach starożytnego monasteru prowadzi w głąb katakumb, gdzie rodzi się wszelkie zło.

Do wyboru mamy trzy klasy postaci: Warrior, Rogue oraz Sorceror. W czasie wędrówki w głąb labiryntów znajdujemy nowe rodzaje broni, zbroi i magicznych przedmiotów. W miarę zdobywania doświadczenia rozwijamy umiejętności i cechy naszej postaci. W podziemiach czyha ogromna ilość przeciwników o różnym poziomie trudności, od najsłabszych szkieletorów do samego Diablo – Lorda Zniszczenia.

Tryb wieloosobowy umożliwia grę czterech graczy jednocześnie w sieci LAN lub w Internecie na darmowych serwerach Battle.net. Rozgrywka wieloosobowa umożliwia współpracę między graczami, można także wypowiedzieć wojnę innym graczom i pojedynkować się między sobą.

źródło: gry-online.pl



No tej gry chyba komentować nie muszę. Każdy fan h'n's bankowo miał styczność z tym tytułem choć raz. Mimo, że gierka powstała 14 lat temu z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ludzie zagrywają się w nią po dziś dzień.

MOJA OCENA: [9/10]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vaporclub.pun.pl www.16pdharbor.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl www.bozemilosierdzie.pun.pl www.twojastaramt2.pun.pl